Де можна навчатися малювати з нуля?

Главная Форумы От администрации Де можна навчатися малювати з нуля?

В этой теме 1 ответ, 2 участника, последнее обновление  mirusa 2 месяцев, 2 недели назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Автор
    Сообщения
  • #188200

    Natalistep
    Участник

    У мене є син, якому 8 років, і він виявляє великий інтерес до малювання. Оскільки ми живемо у невеликому містечку, тут мало можливостей для занять мистецтвом. Можливо, ти знаєш, де можна знайти хороші онлайн-курси для дітей? Мені б дуже хотілося, щоб він зміг навчитися малювати з нуля та розвивати свої творчі здібності в комфортних умовах.

    #188201

    mirusa
    Участник

    Звісно, можу порадити чудовий варіант для вашої дитини. Є відома Художня онлайн-школа Хамелеон, яка спеціалізується на навчанні дітей малювати. У них є спеціальний курс, де можна навчатися малювати з нуля . Цей курс розроблений таким чином, щоб діти могли починати з основ і поступово просуватися до більш складних технік. Всі уроки проводяться досвідченими художниками, які вміють зацікавити дітей і передати їм свою любов до мистецтва. Крім того, навчання онлайн дозволяє зручно організувати розклад занять, щоб дитина могла займатися у комфортний для неї час.

    • Этот ответ был изменен 2 месяцев, 2 недели назад от  mirusa.
Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Вы должны авторизироваться для ответа в этой теме.