Готель шукаю затишний

Главная Форумы От администрации Готель шукаю затишний

В этой теме 1 ответ, 2 участника, последнее обновление  degal79278 2 месяцев, 2 недели назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Автор
    Сообщения
  • #188258

    pibovek632
    Участник

    Доброго дня! Планую романтичний вікенд у Львові з коханою людиною і шукаю затишний готель у центрі міста. Бажано, щоб у готелі були доступні романтичні пакети або спеціальні пропозиції для пар. Дуже чекаю на ваші поради!

    #188291

    degal79278
    Участник

    Моя подорож до Львова стала найяскравішою завдяки готелю Market Square Lviv. Він буквально вражає з першого погляду своєю архітектурою і розташуванням. З вікон номера відкривається вид на центральну площу, де завжди є весела атмосфера і безліч подій. Вечорами я міг насолоджуватись краєвидом старовинних будівель, які освітлені вуличними ліхтарями. Крім того, готель має унікальний інтер’єр з елементами старовини, що додає особливого колориту всьому перебуванню. Персонал був дуже привітний і уважний до деталей, завжди готовий допомогти з будь-якими питаннями. Я навіть знайшов нових друзів серед інших гостей, з якими ми ділилися враженнями в затишному лобі готелю. Раджу замовити готель у Львові — Market Square Lviv — це справжнє втілення гармонії між комфортом і атмосферою історичного міста.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Вы должны авторизироваться для ответа в этой теме.