Купити посуд

Главная Форумы От администрации Купити посуд

В этой теме 1 ответ, 2 участника, последнее обновление  focojeg579 1 месяц, 2 недели назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Автор
    Сообщения
  • #188936

    degal79278
    Участник

    Привіт! Я намагаюся знайти надійні інтернет-магазини для покупки посуду онлайн, але зараз маю труднощі з вибором. Може, хтось з вас може порекомендувати перевірені платформи, де можна знайти широкий асортимент посуду за доступними цінами? Особливо цікавлять магазини, які пропонують хороший сервіс та швидку доставку. Заздалегідь дякую!

    #188943

    focojeg579
    Участник

    Коли я відкрив свій ресторан, виникла потреба у професійному інвентарі для кухні. За порадою колеги звернувся до інтернет-магазину «Форвард». Вони пропонують величезний вибір посуду для ресторанів, зокрема, друшляки https://forward-ua.com/durshlagi мені сподобалось, що всі друшляки виготовлені з нержавіючої сталі, мають зручні ручки та добре продумані отвори для швидкого стікання рідини. Кухарі нашого ресторану дуже задоволені цими друшляками, адже вони значно полегшують процес приготування страв. «Форвард» став для нас надійним партнером, і ми завжди знаємо, що можемо розраховувати на їхню продукцію.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Вы должны авторизироваться для ответа в этой теме.