Заземлення. Різьбові заземлювачі

Главная Форумы От администрации Заземлення. Різьбові заземлювачі

В этой теме 1 ответ, 2 участника, последнее обновление  focojeg579 4 недели назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Автор
    Сообщения
  • #189261

    degal79278
    Участник

    Маю потребу встановити систему заземлення на дачі. Хочу використати різьбові заземлювачі, але не знаю, які саме краще обрати. Чи є різниця між продукцією різних виробників? Де можна купити надійний різьбовий заземлювач із гарантією якості та професійною консультацією?

    #189262

    focojeg579
    Участник

    Недавно придбав комплект заземлення різьбовий D16 (артикул 75003) у компанії Енел Україна https://enel-ukraine.com.ua/ua/products/zazemlyuvach-rizboviy-d16-komplekt і хочу поділитися враженнями. Комплект виконав усі очікування — його головне призначення, а саме створення вертикального заземлювача потрібної довжини, здійснюється надійно завдяки зручному з’єднанню кількох стрижнів за допомогою різьбових муфт. Комплектація включає всі необхідні елементи для монтажу, що дуже зручно, оскільки не доводиться шукати додаткові деталі. Монтаж пройшов швидко, і комплект легко адаптувався під необхідну довжину. Підсумовуючи, я задоволений покупкою і рекомендую цей продукт тим, хто шукає надійне рішення для заземлення.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Вы должны авторизироваться для ответа в этой теме.